+90(212) 272 37 61

+90(216) 466 49 20

info@guvengruptemizlik.com

Villa Temizliği

Villa Temizliği Nasıl Yapılır?

Villalar, apartman dairelerine göre daha geniş ve daha çok odaya sahip yaşam alanlarıdır. Bu nedenle villada yaşamayı tercih eden kişilerin yaşadıkları en önemli sorunlardan birisi temizliktir. Villaların detaylı bir şekilde temizlenmesi ve hijyenik kalması gibi işlemler için ciddi bir zaman harcanması gerekmektedir. Ancak villa sahiplerinin villa temizliği için profesyonel temizlik şirketlerinden yardım alması, bu sorunu ortadan kaldırmaktadır. Çünkü deneyimli temizlik personeli tarafından gerçekleştirilen temizlik işlemleri, gerekli ekipmanlar da kullanılarak kısa süre içerisinde gerçekleştirilebilmektedir. Bu anlamda villanızın temizliği için Güven Gurup Temizlik’i tercih edebilir, eğitimli temizlik personelinden haftalık ya da aylık periyotlar ile temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Villa Temizliği Aşamaları Nelerdir?

Villa temizliği sırasında planlı hareket etmek oldukça önemlidir. Yine villa içerisindeki eşyaların korunması ve tüm alanların detaylı bir şekilde temizlenmesi, dikkat edilmesi gereken önemli noktalar arasında yer alır. Temizlik hizmetleri konusunda deneyimli personel ise tüm bu detaylara dikkat eder, eşyalara zarar vermeden detaylı bir temizlik gerçekleştirir.

Oda ve Salon Temizliği

Villa temizliği sırasında önemli aşamalardan birisi oda ve salon temizliğidir. Bunun için her evde buharlı makine, ıslak kuru vakum ve ince toz alıcı alet kullanılır. Camlar ve pencere doğramaları silinir; lamba, priz, avize, raf ve tabloların temizliği yapılır. Yine halılar süpürülür ve ihtiyaç duyulması halinde yıkanır. Parke olan yerler nemli mop ile silinir, mobilya ve koltuklar temizlenir. Ayrıca istenirse koltuklar yıkanabilir.

Mutfak Temizliği

Mutfak temizliği için öncelikle fayans ve seramik alanlar silinir. Zemin, ıslak-kuru vakum ile ya da mümkün değilse mopla temizlenir. Derz araları buharla parlatılır ve dolap içleri temizlenir. Aspiratör ve fırın gibi yağ lekelerinin olduğu yerler, güçlü yağ çözücü etkili kimyasallar ile silinir. Buzdolabı, fırın ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalar çekilerek altları temizlenir.

Lavabo ve Tuvalet Temizliği

Villa temizliğinin bir diğer aşaması lavabo ve tuvalet temizliğidir. Bunun için banyoda yer alan dolapların iç-dış temizliği yapılır. Ardından küvet, lavabo, jakuzi, duşakabin ovulur ve parlatılır. Fayans bulunan alanlar ve duvarlar silinir. Son olarak yerler ıslak kuru vakum makinesi ya da mop ile silinir.

Bunların yanında villa temizliği sırasında bahçedeki yaprak ve çöpler toplanır, seramik alanlar silinir. Ayrıca istenirse havuz temizliği de gerçekleştirilebilir. Bahsedilen işlemlerin tamamında yüzey cinsine uygun kimyasal ve ekipmanlar kullanılır. Siz de eğitimli personel ve son teknoloji ekipmanlar ile sunduğumuz hizmetten belli periyotlar ile yararlanabilir, yaşam alanlarınızda sürekli bir hijyen sağlayabilirsiniz.

 

 

 

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Formumuzu doldurarak bizimle çalışma fırsatını yakalayın...

Copyright © Güven Gurup Temizlik 2019. Tüm hakları saklıdır. Designed by Procenter Bilişim