+90(212) 272 37 61

+90(216) 466 49 20

info@guvengruptemizlik.com

Üsküdar Temizlik Şirketleri

Üsküdar Temizlik Şirketleri

Üsküdar Temizlik Şirketleri

Ev ve işyeri gibi mekânların temizliği başlangıçta kolay bir iş gibi görünse de, özellikle büyük ve detaylı alanların temizlenmesi uzun zaman almaktadır. Yine binaların dış cephe temizliği ise iç mekânlarda kullanılanların haricinde farklı ekipmanlar gerektirmektedir. Bu nedenle temizlik, mutlaka profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilmelidir. Üsküdar’da özel eğitimli kadrosu ve temizlik ekipmanları ile hizmet veren Güven Gurup Temizlik; alışveriş merkezi, ofis, banka ve hastane gibi alanlarda, talepler doğrultusunda detaylı bir temizlik hizmeti sunmaktadır. Bu anlamda Üsküdar temizlik şirketleri arasında güvenebileceğiniz bir şirket ile çalışmak istiyorsanız, yaşam alanlarınızın temizliğini gönül rahatlığı ile bize emanet edebilirsiniz.

Üsküdar Temizlik Şirketleri Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Profesyonel çalışanları ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile ön plana çıkan firmamız, pek çok alanda faaliyet göstermektedir. Peki, hizmet sunduğumuz alanlar hangileridir?

AVM ve Fabrika Temizliği

Alışveriş merkezleri ve fabrikalar, çok sayıda insanın çalıştığı ve insan sirkülasyonunun yoğun olduğu alanlardır. Bu alanlarda çalışanlar tarafından rutin temizlik yapılsa da, profesyonel ekipmanlar kullanılarak derinlemesine temizlenmeleri gerekir. Bu, hem çalışan hem de ürün sağlığı açısından büyük önem taşımaktadır. Firmamız; fabrika ve AVM gibi kapalı alanlarda işlerin aksamasına neden olmadan sürekli hijyen sağlamaktadır.

Dış Cephe Temizliği

İstanbul’un hemen her bölgesinde hizmet sunan tecrübeli bir firma olarak faaliyet gösterdiğimiz alanlardan birisi de dış cephe temizliğidir. Bu riskli temizlik işlemi; özellikle yüksek katlı AVM, banka ve hastane gibi mekânlarda mutlaka profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilmelidir. Firmamızın dış cephe temizliği konusunda uzman personeli; uygun temizlik ürünleri ve profesyonel ekipmanlar kullanarak dış cepheleri kısa süre içerisinde temizler ve binaların estetik bir görünüme kavuşmasını sağlar.

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat ya da tadilat sonrası oluşan kirlilik, özel temizlik yöntem ve ürünlerinin kullanımını gerektirmektedir. İnşaat temizliği sırasında işinin ehli çalışanlarımız; öncelikli olarak molozların kaldırılmasını sağlar ve ardından oluşan sıva ve boya lekelerini temizler. Sonrasında ise kaliteli temizlik kimyasalları kullanılarak WC, banyo, mutfak, lavabo gibi alanların ince temizliğini gerçekleştirir.

Tüm bunların yanında sunduğumuz hizmetler bunlar ile sınırlı değildir. Şirketimiz; site temizliği, stant temizliği, yat temizliği ve yangın sonrası temizlik gibi daha pek çok alanda faaliyet göstermektedir. Siz de Üsküdar temizlik şirketleri arasında sektördeki tecrübesiyle fark yaratan firmamızı tercih edebilir, ihtiyaçlarınıza uygun temizlik çözümlerine ulaşabilirsiniz.

Üsküdar Temizlik Şirketleri
Üsküdar Temizlik Şirketleri
Üsküdar Temizlik Şirketleri
Üsküdar Temizlik Şirketleri

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Formumuzu doldurarak bizimle çalışma fırsatını yakalayın...

Copyright © Güven Gurup Temizlik 2019. Tüm hakları saklıdır. Designed by Procenter Bilişim