+90(212) 272 37 61

+90(216) 466 49 20

info@guvengruptemizlik.com

Ümraniye Temizlik Şirketleri

Ümraniye Temizlik Şirketleri

Ümraniye Temizlik Şirketleri

Temizlik konusunda hizmet veren şirketler, müşterilerinin olası ihtiyaçlarını ön görebilmeli ve buna yönelik çözümler sunmalıdır. Bu nedenle Ümraniye temizlik şirketleri arasından seçim yaparken şirketin ihtiyaçlarınıza ne derece cevap verebileceği konusunda detaylı bilgi sahibi olmalısınız. Bu doğrultuda kurumsal kimliğe sahip bir temizlik firması, size garantili hizmet sunmalı ve TSE belgeli temizlik ürünleri kullanmalıdır. Ümraniye de dâhil olmak üzere İstanbul’un diğer bölgelerinde hizmet sunan bir temizlik şirketi olarak, eğitimli personelimiz ve profesyonel ekipmanlarımız ile %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunmaktayız. Bu anlamda hijyenik mekânlarda yaşamak ve çalışmalarınızı yürütmek için gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz.

Ümraniye Temizlik Şirketlerinden Mekâna Özel Temizlik Hizmeti

Temizlik sektöründe yılların tecrübesi ve birikimi ile nitelikli bir hizmet sunan Güven Gurup Temizlik, temizlik ihtiyacının olduğu hemen her alanda faaliyet göstermektedir. Sunduğumuz hizmetler arasında; villa temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, yangın sonrası temizlik, site temizliği, banka temizliği ve hastane temizliği gibi hizmetler yer almaktadır. Ancak hizmet sunduğumuz alanlar bunlar ile sınırlı değildir. Çünkü müşterilerimiz tarafından talep edilen daha pek çok hizmeti profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Ümraniye temizlik hizmetlerimiz sırasında müşterilerimizin talepleri ve uygulanacak temizlik işlemlerine göre personel temin edilir. Ardından işinde uzman personel, mekâna uygun temizlik ürünleri ve ekipmanları ile genel temizlik işlemlerine başlar. Ancak temizliği yapılan mekân ister bir villa isterse de fabrika olsun fark etmez, detaylı bir temizlik yapılır ve ortam tamamen dezenfekte edilir. Sunduğumuz hizmet sırasında en zorlu lekeler bile leke çözücüler uygulanarak çıkarılır, talep edilmesi halinde ise özel buharlı temizlik uygulanır.

Yeni Nesil Ekipmanlar ile Temizlik Uygulamaları

Ümraniye temizlik şirketleri arasında bizi ayrıcalıklı kılan en önemli etkenlerden birisi kullandığımız son teknoloji temizlik ekipmanlarıdır. İşinde uzman personelimiz, her zaman en modern temizlik ekipmanları ile hizmet sunar. Ayrıca temizlik işlemleri sırasında titiz bir çalışma gerçekleştirilir ve temizlenen mekân, herhangi bir yüzeye ya da eşyaya zarar gelmeden kullanıma hazır bir şekilde teslim edilir. Eğer siz de yaşam alanlarınızda %100 hijyen sağlamak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilir, belli periyotlar ile profesyonel temizlik hizmeti alabilirsiniz.

 

Ümraniye Temizlik Şirketleri
Ümraniye Temizlik Şirketleri
Ümraniye Temizlik Şirketleri
Ümraniye Temizlik Şirketleri

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Formumuzu doldurarak bizimle çalışma fırsatını yakalayın...

Copyright © Güven Gurup Temizlik 2019. Tüm hakları saklıdır. Designed by Procenter Bilişim