+90(212) 272 37 61

+90(216) 466 49 20

info@guvengruptemizlik.com

Avm Temizliği

AVM Temizliği Nasıl Yapılır?

Alışveriş merkezleri, her gün binlerce kişinin ziyaret ettiği insan trafiği açısından yoğun mekânlardır. Bu nedenle de çok sık kirlenirler. Düzenli olarak temizlenmemeleri ise AVM’lerin kurumsal bir görüntü sergilemelerinin önüne geçecektir. Ayrıca profesyonel ekipler tarafından düzenli olarak temizlenmeyen bir alışveriş merkezi, bulaşıcı hastalıkların yayılması için elverişli bir ortam haline gelebilir. Bu da insan sağlığını ciddi şekilde tehdit eden bir durumdur. Çocukların hatta bebeklerin dahi vakit geçirdiği bu merkezler, düzenli olarak temizlendiklerinde, insanların vakit geçirebileceği ideal ortamlar haline gelirler. Ancak AVM temizliği mutlaka işinde uzman bir temizlik şirketi tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu anlamda Güven Gurup Temizlik, eğitimli personeli ve yeni nesil temizlik ekipmanları ile kaliteli ve güvenilir bir temizlik hizmeti sunmaktadır.

AVM Temizliğinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Alışveriş merkezlerinin temizliği sırasında en önemli konulardan birisi, misafirlerin rahatsız edilmeden temizlik işlemlerinin gerçekleştirilmesidir. Bunun yanında AVM’lerin çok büyük ve kalabalık bir yapıya sahip olduğu göz önünde bulundurulursa, var olan düzeni bozmadan ve müşterileri rahatsız etmeden temizlik yapmanın profesyonel bir iş olduğu daha iyi anlaşılacaktır. AVM temizliği konusunda eğitimli personeller ise; hareketliliğin ve yoğunluğun her daim devam ettiği bu alanlarda önceden belirlenen AVM temizlik planını dikkate alarak hareket eder ve rutin akışı bozmadan temizlik işlemlerini gerçekleştirir.

Alışveriş merkezlerinde ne kadar personel görevlendirileceği ise önceden yapılan ekspertiz ile belirlenmektedir. Böylece alışveriş merkezinin metrekare ve kullanım alanına göre yeterli sayıda temizlik görevlisi istihdam edilebilmektedir. Bunların yanı sıra AVM’lerde genellikle büyük temizlik robotları ile işlem yapılmaktadır. Bu robotlar sayesinde zeminler, misafirler rahatsız edilmeden kısa süre içerisinde sağlık bir şekilde temizlenmektedir.

AVM’lerin hem dışarıdan hem de içeriden temiz görünmesi, tercih edilebilirlikleri açısından büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle alışveriş merkezlerinin sadece içinin değil, dış cephelerinde yer alan camlarının da temizlenmesi sağlanmalıdır. Ayrıca alışveriş merkezlerinde yer alan depo, yük indirme bindirme alanları ve otoparklar gibi yerlerin temizliği de deneyimli personel ve modern ekipmanlar sayesinde özenle gerçekleştirilebilmektedir. Siz de AVM temizliği konusunda uzman bir temizlik firması arıyorsanız bizimle iletişime geçebilir, temizlik konusunda eğitimli personelden kaliteli bir hizmet almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Avm Temizliği
Avm Temizliği
Avm Temizliği
Avm Temizliği
Avm Temizliği
Avm Temizliği
Avm Temizliği
Avm Temizliği

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Formumuzu doldurarak bizimle çalışma fırsatını yakalayın...

Copyright © Güven Gurup Temizlik 2019. Tüm hakları saklıdır. Designed by Procenter Bilişim