+90(212) 272 37 61

+90(216) 466 49 20

info@guvengruptemizlik.com

Temizlik Hizmetleri

Endüstriyel Temizlik

Özellikle sağlık ve gıda alanında üretim yapan tesisler için endüstriyel temizlik oldukça gerekli bir hizmettir.

Banka Temizliği

Bankalarda sürekli hijyen sağlanması, ancak profesyonel temizlik şirketleri tarafından gerçekleştirilen banka temizliği ile mümkündür.

Dershane Temizliği

Dershane temizliği için sağlıklı bileşenleri içeren ürünler tercih edilmeli ve kapsamlı bir temizlik gerçekleştirilmelidir.

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış cephe cam temizliği hizmeti sırasında eğitimli personeli ve yeni nesil ekipmanları ile güvenilir bir hizmet sunuyoruz.

Dış Cephe Temizliği

Dış cephe temizliği, binalarının dış cephe kaplamalarının türü göz önünde bulundurularak gerçekleştirilen temizlik ve bakım işlemlerdir.

Duvar ve Fayans Temizliği

Profesyonel duvar ve fayans temizliği sırasında eğitimli personeller ihtiyaç olabilecek temizlik malzemelerinin seçilmesine özen gösterir.

Fabrika Temizliği

Fabrika temizliği için uygulanacak işlemler, işletmelerin faaliyet alanlarına göre değişiklik göstermektedir.

Hastane Temizliği

Özellikle kullanılan temizlik ürünlerinin anti bakteriyel özellikte olması hastane temizliği açısından büyük önem taşımaktadır.

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik hizmeti, yeni biten inşaatlar ya da tadilatı yapılmış ortamların temizlenmesi için sunulan bir hizmettir.

Ofis Temizliği

Ofisler, hem çalışanların hem de ofisleri ziyaret eden müşterilerin sağlığı için sürekli temiz tutulması gereken ortamlardır.

Okul Temizliği

Okullar, kolejler, dershaneler, kreşler ve fakülte binaları gibi eğitime hizmet eden hemen her türlü mekân ciddi ve hassas bir temizlik gerektirir.

Plaza Temizliği

Plaza temizliği; cephe temizliği, çevre temizliği, kat ve giriş alanlarının temizliğinden meydana gelen komplike bir iştir.

Site Temizliği

Site temizlik hizmeti sunan firma seçerken sunulan hizmetin kalitesi yanında güvenlik gibi unsurla da göz önünde bulundurulmalıdır.

Stant Temizliği

Standların temizliği ise tecrübeli ve uzman ekipler tarafından belli bir plan dâhilinde gerçekleştirilmelidir.

Avm Temizliği

Alışveriş merkezlerinin temizliği sırasında en önemli konulardan birisi, misafirlerin rahatsız edilmeden temizlik işlemlerinin gerçekleştirilmesidir.

Villa Temizliği

Villaların detaylı bir şekilde temizlenmesi ve hijyenik kalması gibi işlemler için ciddi bir zaman harcanması gerekmektedir.

Yat Temizliği

Yat temizlik işlemleri sırasında yatta yer alan yüzeylere zarar verilmemesi dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan birisidir.

Yangın Sonrası Temizlik

Deneyimli personel, yangın sonrasında gerçekleştirilecek temizlik için öncelikli olarak alanı inceler ve temizliği planlar.

Copyright © Güven Gurup Temizlik 2019. Tüm hakları saklıdır. Designed by Procenter Bilişim