+90(212) 272 37 61

+90(216) 466 49 20

info@guvengruptemizlik.com

Kadıköy Temizlik Şirketleri

Kadıköy Temizlik Şirketleri

Kadıköy Temizlik Şirketleri

Ülkemizin en gelişmiş şehirlerinden birisi olan İstanbul, bünyesinde kalabalık pek çok bölge barındırmaktadır. Bu bölgelerden birisi de Kadıköy’dür. Hem insan hem de araç trafiğinin yoğun olduğu bu bölgede binaların iç ve dış temizliğinin düzenli olarak yapılması oldukça önemlidir. Ayrıca bu alanlarda yapılacak temizlik, sadece sağlık açısından değil, aynı zamanda estetik açıdan da bir gerekliliktir. Ancak her binanın temizliği kendi içerisinde bir zorluğu barındırır ve bazen insanlar bu temizlik işlemleri ile başa çıkamaz. Kadıköy temizlik şirketleri arasında yer alan Güven Gurup Temizlik, bu gibi durumlarda kişi ve kurumların yardımına koşmaktadır. Firmamız yıllardır İstanbul’un hemen her bölgesinde eğitimli personeli ve yeni nesil ekipmanları ile kaliteli bir temizlik hizmeti sunmaktadır.

Kadıköy Temizlik Şirketleri ve Hizmet Alanları

Günümüzde kişi ve kurumlar, farklı nedenlerden ötürü temizlik şirketleri tarafından sunulan hizmetlere ihtiyaç duymaktadır. Bu doğrultuda sektöründe tecrübeli bir firma olarak müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına cevap verecek temizlik hizmetleri sunmaktayız. Bu hizmetler arasında AVM, banka, hastane, ofis ve fabrika gibi mekânların temizliği de yer almaktadır. Bahsedilen tüm bu alanların temizliği, titiz bir planlama ve detaylı bir temizlik gerektirmektedir. Çünkü bu alanlar, sürekli insan sirkülasyonunun olduğu yerlerdir. Düzenli olarak temizlenmedikleri takdirde ise mikrop ve bakteriler kısa süre içerisinde yayılarak insan sağlığını tehdit eder hale gelebilir.

Sunduğumuz temizlik hizmetleri arasında dış cephe temizliği de yer almaktadır. Ancak dış cephe temizliği uzmanlık gerektiren bir iştir. Bu nedenle de AVM, hastane, banka ve plaza gibi mekânların dış cephe temizliği için temin ettiğimiz personelin deneyimli olmasına özen gösteririz. Yine iş güvenliği gerekliliklerini yerine getirerek üzücü olayların oluşmaması için her türlü önlemi almaktayız.

Bunların yanı sıra Kadıköy temizlik şirketleri içinde kaliteli hizmet anlayışı ile ön plana çıkan firmamız; yangın sonrası temizlik, inşaat sonrası temizlik, endüstriyel temizlik ve villa temizliği gibi alanlarda da hizmet vermektedir. Tüm bu hizmetler sırasında müşteri memnuniyetini esas alarak güvenilir personel ve son teknoloji ekipmanlar ile çalışmaktayız. Eğer siz de ev ve işyeri temizliğiniz için güvenebileceğiniz bir temizlik şirketi arıyorsanız bizimle iletişime geçebilir, ihtiyacınıza uygun temizlik çözümlerine ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Temizlik Şirketleri
Kadıköy Temizlik Şirketleri
Kadıköy Temizlik Şirketleri
Kadıköy Temizlik Şirketleri

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Formumuzu doldurarak bizimle çalışma fırsatını yakalayın...

Copyright © Güven Gurup Temizlik 2019. Tüm hakları saklıdır. Designed by Procenter Bilişim