+90(212) 272 37 61

+90(216) 466 49 20

info@guvengruptemizlik.com

Banka Temizliği

Banka Temizliği Nasıl Olmalı?

Bankalar, gün içerisinde sürekli olarak müşteri ağırlayan kurumlardır. Her ne kadar banka ile ilgili hemen her türlü işlem artık online olarak gerçekleştirilebiliyor olsa da, özellikle internet kullanımı konusunda sıkıntı yaşayan belli bir yaş üzerindeki bireylerin bu kurumlara gitmesi kaçınılmazdır. Bu yönü ile değerlendirildiğinde bankaların titiz bir şekilde temizlenmeleri gerekir. Çünkü ofis, işyeri ve banka gibi mekânlar, temizliklerinin ihmal edilmesi durumunda bulaşıcı hastalıkların kolaylıkla yayıldığı bir ortam haline gelebilirler. Bankalarda sürekli hijyen sağlanması ise ancak profesyonel temizlik şirketleri tarafından gerçekleştirilen banka temizliği ile mümkündür. Peki, bankaların temizliği hangi aşamalardan oluşur?

Banka Temizliği Aşamaları Nelerdir?

Müşterilerin bankalar ile çalışırken en çok dikkat ettikleri husus güvenilir olmalarıdır. Bu finans kurumlarının güvenilir bir izlenim bırakmaları üzerinde etkili faktörlerden birisi şubelerinin temizliğidir. Çünkü müşteriler, banka için ilk izlenimlerini binaya girdikleri ilk anda edinirler. Temiz ve ferah bir banka ise müşterinin gözünde güvenilir bir imaj yaratır ve bu durum bankanın tercih edilebilirliğini direkt olarak etkiler. Bu anlamda düzenli banka temizliği yapılması büyük önem taşımaktadır. Profesyonel bir banka temizliği ise belli aşamalardan meydana gelmektedir.

Banka İç Mekân Temizliği

Bankalarda çalışanların ve müşterilerin bulunduğu iç kısımlar dikkatlice temizlenmelidir. Özellikle bekleme alanında yer alan koltukların ve çalışanlar ile müşterinin temas ettiği masaların temizlenmesi, banka temizliği açısından oldukça önemlidir. Bu alanlar, çok sayıda kişinin temas ettiği göz önünde bulundurularak etkili temizlik ürünleri ile günlük olarak temizlenir.

Bankalarda en çok kirlenen alanlardan birisi de zemindir. Bu nedenle zemin, müşterilerin işlemleri aksamayacak şekilde belli periyodlar ile temizlenir. Yine temizlik sırasında kurumun temel çalışma araçları olan teknolojik cihazlar zarar görmeden özel yöntem ve malzemeler ile hijyenik hale getirilir. Ayrıca dosyaların konulduğu dolaplar silinir ve bu sırada belgelere herhangi bir zarar gelmemesi için titiz davranılır.

Banka Dış Cephe Temizliği

Bankaların iç mekânlarının hijyeni kadar dış cephelerinin temizliği de önemlidir. Bunun için camları ve tabelaları da düzenli olarak temizlenmelidir. Ancak özellikle çok katlı bankaların dış cephelerinin temizliği, yüksek güvenlik ve deneyim gerektirmektedir. Bu nedenle mutlaka profesyonel temizlik şirketleri ile çalışmak gerekmektedir.

Tüm bunların yanında bankalar için temizlik hizmeti günlük, haftalık ya da aylık olarak verilebilmektedir. Günlük temizlik için genellikle akşam saatlerinde hizmet sunulmaktadır. Siz de bankanızın her daim hijyenik kalması için Güven Gurup Temizlik ile iletişime geçebilir, eğitimli personeller tarafından yeni nesil ekipmanlar ile sunulan kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

 

Banka Temizliği
Banka Temizliği
Banka Temizliği
Banka Temizliği
Banka Temizliği
Banka Temizliği
Banka Temizliği
Banka Temizliği

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Formumuzu doldurarak bizimle çalışma fırsatını yakalayın...

Copyright © Güven Gurup Temizlik 2019. Tüm hakları saklıdır. Designed by Procenter Bilişim