+90(212) 272 37 61

+90(216) 466 49 20

info@guvengruptemizlik.com

İstanbul Temizlik Şirketleri

İstanbul Temizlik Şirketleri

İstanbul Temizlik Şirketleri

Şehirleşmenin artmasıyla ortaya çıkan en önemli sorunlardan birisi temizliktir. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde binaların iç ve dış temizliğinin düzenli olarak yapılması, hastalıklar ile mücadele için büyük önem taşır. Ancak temizlik sadece sağlık açısından değil, estetik açıdan da önemsenmesi gereken bir durumdur. Özellikle AVM, plaza, banka ve hastane gibi mekânların iyi bir izlenim bırakmaları için iç temizliklerinin yanında dış cephelerinin temizliğinin de yapılması gerekmektedir. Egzoz gazı, yağmur ve diğer dış etkenler nedeniyle kirlenen bina dış cepheleri, eğer düzenli olarak temizlenmezse, mantar ve küf oluşumu kaçınılmazdır. Bu nedenle İstanbul temizlik şirketleri arasından güvenilir bir firmadan dış cephe temizlik hizmeti almak en ideal olanıdır. Bu doğrultuda Güven Gurup Temizlik; İstanbul’un hemen her bölgesinde, bünyesindeki nitelikli personeli ve kaliteli ekipmanları ile dış cephe temizlik hizmeti sunmaktadır.

İstanbul Temizlik Şirketleri ile Güvenilir Dış Cephe Temizliği

Dış cephe temizliği, güvenlik önlemleri alınarak gerçekleştirilmesi gereken bir temizlik hizmetidir. Bu nedenle dış cephe temizliğinde görevlendirilecek olan temizlik personelinin bu iş ile ilgili gerekli eğitimleri almış olması gerekmektedir. Özellikle plaza, AVM ve hastane gibi çok katlı binaların dış cephelerinin temizliği için her şeyden önce güvenlik önlemleri alınmalı ve temizlik bir plan dâhilinde gerçekleştirilmelidir. Firmamız ise dış cephe temizliğinin hassas bir temizlik işlemi olduğu bilinciyle oluşabilecek tüm riskleri öngörerek uzman personeller ve gerekli ekipmanlar ile titiz bir hizmet sunmaktadır.

Bunların yanı sıra dış cephe cam temizliğinde özel temizlik ürünleri kullanılmalıdır. Çünkü yanlış temizlik ürünlerinin metal ve cam yüzeylere zarar verme ihtimali bulunmaktadır. Ancak Güven Gurup Temizlik tarafından temin edilen dış cephe temizliği konusunda uzman personel, TSE belgesine sahip özel kimyasallar kullanır ve böylece korozyon gibi olumsuz durumların önüne geçilmiş olur.

Güven Gurup Temizlik; sadece dış cephe temizliğinde değil, daha pek çok mekânın temizliği için müşterilerine uygun temizlik çözümleri sunmaktadır. Siz de İstanbul temizlik şirketleri arasında tecrübeli ve güvenilir bir firma ile çalışmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir; günlük, haftalık ya da aylık periyotlar ile profesyonel destek alabilirsiniz.

İstanbul Temizlik Şirketleri
İstanbul Temizlik Şirketleri
İstanbul Temizlik Şirketleri
İstanbul Temizlik Şirketleri
İstanbul Temizlik Şirketleri
İstanbul Temizlik Şirketleri
İstanbul Temizlik Şirketleri
İstanbul Temizlik Şirketleri

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Formumuzu doldurarak bizimle çalışma fırsatını yakalayın...

Copyright © Güven Gurup Temizlik 2019. Tüm hakları saklıdır. Designed by Procenter Bilişim