YER YIKAMA OTOMATI
Yer yıkama otomatı

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 

Temiz Su Haznesi:                                      50 lt.

Kirli Su Haznesi:                                         57 lt.

Fırçalama Genişliği:                                     51 cm(20'')

Fırça /Ped Çapı:                                         51 cm(20'')

Fırça /Ped Basıncı:                                      23 kg

Emiş Genişliği:                                           75 cm(28'')

Temizleme Performansı:                             2.100 m2/h

Voltaj:                                                       24 Volt

Sürüş Sistemi:                                           Fırça/Ped Yardımı ile

Fırça Motor Gücü:                                      560 W,20 rpm

Emiş Motoru:                                             2 Kademeli

Net Ağırlık(Sadece Makine):                       127 kg.

Çalışma Ağırlığı:                                         180 kg.

Uzunluk-Genişlik-Yükseklik:                        135,90x55,90x97,80 cm Sürüş Sistemi:            

 

 

Temizlik dünyasına her yönü ile ürünler ve takviyeler sağlayan firmamız her zaman müşterilerimizin çok daha kolay temizlenebilir alanlara sahip olması için çalışmalar gerçekleştirmektedir. Bu yönü ile bakıldığında sağlamış olduğumuz temizlik araçlarının en önemlisi yer yıkama otomatlarıdır. Zira bu sayede müşterilerimizin fiziki bir müdahale olmaksızın temizliklerini yapmaları mümkün olmaktadır. Özellikle geniş metre kare hacmine sahip alanlarda yer yıkama otomatlarının kullanılması son derece büyük fayda sağlayacaktır. Firma olarak temizlik alanında hizmet vermeye başladığımız dönemden bu yana her zaman kolay uygulanabilir çözümler üzerinde durarak temizliği çok daha pratik bir boyuta taşımak bir numaralı önceliğimize dönüşmüştür. 

 

Yer Yıkama Otomatı sağlayan firmamız ayrıca temizlik hizmetleri de sağlayarak bu alanda kazanmış olduğu tecrübe ile hizmetlerini sürdürmektedir. Temizlik dünyasına adım attığımız dönemden bu yana hizmetlerimizde her zaman en kaliteli ürünler ile çalışmaya özen gösteren firmamız bu alanda son derece başarılı sonuçlar elde etmeyi başarmıştır. Zira temizlik için seçilecek ürünler konusunda son derece hassas hizmet sunan firmamız kendi test tesislerinde denediği ürünlerin sadece yüksek başarı gösteren örneklerini temizlik hizmetleri kapsamında müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır. Bu alanda her zaman tutarlı hizmet oluşturmayı amaçlayan firmamız piyasa da nam yapmış pahalı ürünler yerine daima kaliteyi tercih etmektedir. 

 

Yer Yıkama Otomatı içinde kullanılabilen temizlik ürünlerinin seçilmesinde en büyük kazanç şüphesiz kaliteli hijyenik yıkama vaat eden ürünlerin belirlenmesi olacaktır. Bu sayede yapılacak hizmet ne olursa olsun her zaman yüksek kaliteli ve saygınlık kazanmak mümkün olacaktır. Firma tercihi olarak biz her zaman kaliteli ürünlere ek olarak kaliteli personellere kendini geliştirmiş temizlik uzmanlarına önem vermekteyiz. Bu nedenle bu alanda başarı kaydetmiş personellerin kadromuzda yer alması son derece büyük önem taşımaktadır.

 

Firmamız her zaman personel seçiminde devamlılığı olan işini hakkı ile yapmaya çalışan ve kendi kendini denetleyen personelleri tercih etmektedir. Bu hem hizmet kalitesini arttırırken hem de yapılan hizmetin çok daha tasarruflu olmasını sağlamaktadır. Daha uygun fiyatlar ile hizmet suna bilmek şüphesiz müşterilerimizin korunması ile mümkün olacaktır.