VİLLA TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği

Dairelere göre çok daha geniş bir yüz ölçüme, daha kaliteli malzemeye ve lüks detaylara sahip olan villaların temizliği de son derece önem arz etmekte, eşyalara zarar vermeden kusursuz ve hızlı geçen bir süreç için işinde uzman ve alanında deneyimli oldukları kadar, karakter ve kişiliği ile de güvenilir olan şahsiyet ve firmalara ihtiyaç duyulmaktadır. Sektöründe gerek kalitesi gerekse müşteri odaklı hizmet anlayışı ile lider isimlerden birisi olan, uzun yıllardır bu alanda faaliyet gösteriyor olmanın yanı sıra, yüzlerce müşteri portföyü ve güçlü referansları ile de iddiası bulunan kuruluşumuz, insan sağlığına zarar vermeyen ve endüstriyel donanımlarla desteklenen malzemeleri ve işinde profesyonel çalışanları ile Avrupa normlarında Villa temizliği sağlamaktadır.

 

Salon, yatak odaları, mutfak, banyo ve tuvalet temizliğini titiz ve disiplinli çalışma yöntemleri ile gerçekleştiren, kararmış derz dolguları, yağlanmış mutfak gereçlerini, kapı ve camları itina ile temizleyerek, ilk gün ki görünümünü geri veren firmamız, bunu yapmak için son derece gelişmiş alet ve yöntemleri kullanmakta, gündelikçi bayanların sağlayabileceği çok daha üstün standart ve kalitedeki hizmetleri, kısa süre içerisinde kusursuz olarak vermektedir.

 

Villanın büyüklüğüne ve ihtiyacı olan temizliğin derecesine göre önceden yaptığı fizibilite çalışması doğrultusunda kişi sayısını ve fiyatlandırmayı belirleyen kuruluşumuz, alanının en iddialı çalışmalarına imzasını atmaktadır.

 

Müşterilerimizin, bizimle ilgili olan hassas ihtiyaçlarına göre kaliteli, güvenilir, uygun maliyetli villa temizliği hizmeti almalarını garanti ediyoruz; Bu da onların, aileleri ve misafirleri ile daha fazla vakit geçirmesini sağlıyor.

 

Müşterilerimizin bizi seçme nedenleri:

 
• Benzersiz mükemmel temizlik hizmeti sunan tam sigortalı ve yüksek eğitimli elemanlar. En iyi temiz elemanları, sertifikalı temizlikçilere en az 2 yıl temizlik konusunda uzmanlık sunarak ve ekipler halinde çalışarak müşterileri temizleme hizmeti için en etkili hale getiriyoruz.
 
• Günlük, haftalık veya aylık temizlik üzerine kurulmuş birinci sınıf sözleşme villa temizleme hizmeti sunuyoruz.
 
• Modern veya geleneksel villaların esnek ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikli, deneyimli temizlik profesyonelleri istihdam ediyoruz.
 
• Yenilikçi yöntemler, en yeni makinelerle özenli bir çalışma yapıyoruz.
 
• Müşterilerimizin her biri için, her bir evin farklı olduğunu ve bu nedenle her evde farklı bir temizlik hizmeti sağlanacağını anladığımız için her eve özel temizlik hizmeti sunuyoruz.