KURTKÖY BİNA TEMİZLİĞİ
Kurtköy Bina Temizliği

İnşaatı yeni tamamlanmış bir bina düşünüldüğünde özellikle kısa süre içinde tüm temizliğin yapılıp işin teslim edilebilmesi oldukça büyük önem taşımaktadır. Tek başına bir iş kolu olan temizlik profesyonel ve işini severek yapan eller ile gerçekleşmezse büyük bir prestij kaybı oluşturacaktır.

Apartmanlarda Temizlik Artık Bir Sorun Olmayacak

Kurtköy bina temizliği alanında hizmet vermeye başladığımız günden bu yana özellikle inşaatı yapılan ve boş binalarda yani apartmanlarda temizlik görevlerini üstlenen firmamız sadece bu güne kadar bölgede 5 binden fazla başarılı temizlik operasyonunun altına imza atmış durumda. Bu sayede her geçen gün büyüyen yapımızı kurumsal yaklaşımlar ile güçlendiren yönetim anlayışımız halkımız için en kaliteli ve sorunsuz temizliğin ortaya çıkmasını sağlıyor.

Kaliteli ve sorunsuz temizlik için ihtiyaç duyulan en önemli konular şüphesiz işlerini severek yapan ve yaptığı işi kalite ile yapmaya özen gösteren personellerdir. Firmamız bu nedenle bütün personellerini özenle seçmiş ve uzun yıllar geçmesine rağmen birlikte çalışmaya devam etmeye özen göstermiştir. Memnun personel her zaman kaliteli işlerin ortaya çıkmasına sebep olmaktadır. 

 

Binalarınızın Temizliğini Tüm Noktaları ile Üstleniyoruz

Kurtköy bina temizliği son dakikaya kaldığı anlarda geniş ekibi ile en kısa sürede sorunlarınıza çözüm üreten firmamız her zaman özel operasyonlar ile verilen işi kısıtlı zamanlarda dahi beş yıldızlı hizmet anlayışı ile sonuçlandırmaktadır. Bu nedenle yapılacak temizlik hizmetleri için firmamızdan hem gelecek zaman içinde yapılacak temizlik randevuları almanız hem de acil temizlik hizmeti almanız mümkün olacaktır. 

 

En kalite ve Hesaplı Hizmeti Sunuyoruz.

Kurtköy bina temizliği konusunda tasarrufa ve müşterilerinin maddi kaynaklarına çok büyük değer veren çalışanlarımız her zaman maliyetleri düşüren temizlik pratikleri üzerinde çalışmaktadır. Bu sayede Kurtköy bölgesinde ve tüm İstanbul da en uygun fiyatlı temizlik hizmetini sunarak müşterilerimizin daima memnuniyetini amaçlıyoruz. Müşteri memnuniyeti ilkesi gereğince her zaman yerinde ve tam vaktinde hizmetlerimizi uygun fiyatlı olarak hazırlayan ekiplerimiz aynı zamanda en kaliteli ürünlerin kullanılmasını sağlıyor. Bu sayede temizlik bittikten günler sonra dahi temizliğin kokusu binalarınızı terk etmiyor.