ELEKTRİKLİ BASINÇLI YIKAMA
Elektrikli basınçlı yıkama

Zaman içinde oluşan plaklaşmış kirleri temizleyebilmek için geleneksel yöntemlerden çok daha gelişmiş tekniklere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle firma olarak sağlamış olduğumuz zor ve inatçı temizlik sorunlarına elektrik basıncı ile yıkama yapan su jetleri ile destek sunuyoruz. Bu sayede özellikle fabrika depo gibi özel iş yerlerinin ihtiyacı olan hem zemin hem de duvar temizliğini sorunsuz olarak gerçekleştiriyoruz.

 

Elektrikli Basınçlı Yıkama tekniği son derece kolay uygulanabilir bir işlem olarak görünse de aslında zemin ve duvarlar için oldukça ciddi riskler oluşturabilir. Bu nedenle söz konusu makinenin kullanımına hakim teknik bilgi sahibi personellerin kullanması çok daha doğru olacaktır. Firmamız bünyesinde yer alan özel operatörler ile basınçlı yıkama yapılacak olan bölgeye özel temizlik ekipleri yönlendirmektedir. Bu sayede temizlenecek bölgede maddi bir zarar oluşmaksızın temizliğin üstün geldiği bir operasyon gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca makine alt yapısının nakliyesini de firmamız gerçekleştirmektedir. 

 

Elektrikli Basınçlı Yıkama hizmeti başlamadan önce firmamız bölgede yer alan ve tehlike yaratabilecek maddelerin basınçlı yıkama yönünden kaldırılmasını sağlamaktadır. Eğer söz konusu işlem biz temizliğe başlamadan önce yapılmışsa ve temizlik yönü açıksa son derece kısa süre içinde temizliğin başlatılması ve mevcut alanda etkili bir hijyenin oluşması mümkün olabilmektedir. Fakat basınçlı su ile sadece kaba temizlik yapılabilmektedir. Bu nedenle firmamız ince temizlik için ayrıca çalışma sergilemektedir. 

 

Elektrikli Basınçlı Yıkama tekniği için hizmet sunmuş olduğumuz ve son derece geniş bir alanda müşterilerimize ulaşan temizlik hizmeti her zaman kalite güven ve estetiği ortaya çıkartmıştır. Son derece dikkatli bir şekilde ele alınması gerekilen hizmet dalı her zaman müşterilerimiz için prestij ve saygınlık göstergesi olduğu için özel teknikler ile müdahaleler gerçekleşmektedir.

 

Elektrikli Basınçlı Yıkama hizmetleri için kullandığımız makineler son teknoloji olup en zor bölgelerde dahi sorunsuz çözümler sunabilmek için özel tasarlanmış ve dünya da en çok tercih edilen makineler olma özelliği taşımaktadır. Bu sayede kısıtlı süreniz olduğu durumlarda sorun yaşamadan temizliğin istenilen anda tamamlanmış olmasını sağlayacak kaliteli hizmet uygun fiyata sizlere sunulacaktır.